Test your math skills!
 â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â
[link removed]
[link removed]
[link removed]
[link removed]
Are You Ready To Solve Problems...
**Can you answer the following
**Math Problem**correctly?**
**If 6 pieces of candy cost $4.74, what is the price per piece of
candy?**
â
**74c**
<[link removed]>
**77c**
<[link removed]>
**79c**
<[link removed]>
**89c**
<[link removed]>
[link removed]
[link removed]
[link removed]
Â
© Play MathMania 2022 All Rights Reserved
bot-trap <[link removed]>
_________________
Sent to
[email protected]
Unsubscribe:
[link removed]
Inbox Entertainment, 380 New York Ave, Huntington, NY 11743, United States