De SGP trekt het land in met een regiotour...
Stem SGP
Daarom stem ik SGP!
Voor het leven en gezin

Voor Bonicia is de keuze op 29 oktober helder. In deze video legt zij uit waarom haar stem gaat naar een kandidaat van #TeamSGP.

Bekijk video
Voor Israël en de Joodse gemeenschap

Voor Jacques is de keuze op 29 oktober helder. In deze video legt hij uit waarom zijn stem gaat naar een kandidaat van #TeamSGP.

Bekijk video
Regiotour

In elke regio organiseren we werkbezoeken, ontmoetingen en bijeenkomsten met leden, vrijwilligers en belangstellenden. Kom in gesprek met onze kandidaten, hoor meer over de plannen voor de komende periode en deel uw eigen ideeën en vragen.

We zien u graag tijdens onze regiotour!

Agenda komende periode

22/10 - Regiotour Goes
23/10 - Regiotour Kampen
23/10 - Verkiezingsconcert
24/10 - Regiotour Veenendaal/Rhenen
24/10 - Regiotour Noord-Brabant
25/10 - Verkiezingsmarkt Ede
25/10 - Verkiezingsbijeenkomst Stichtse Vecht
27/10 - Regiotour Nunspeet

Sfeerbeelden

Meer impressies vindt u op onze socials

Steun onze campagne!

De SGP staat voor betrouwbare politiek, geworteld in Bijbelse waarden. In een tijd van snelle meningen en korte-termijn-denken kiezen wij bewust voor koersvastheid en een duidelijke visie voor Nederland.

Maar campagnevoeren kost geld. Van folders en advertenties tot bijeenkomsten en online campagnes – uw steun maakt dit mogelijk.

Met uw bijdrage helpt u de SGP om:

  • Onze boodschap helder en breed uit te dragen
  • Kiezers persoonlijk te bereiken in het hele land
  • Een helder christelijk geluid te laten klinken in de Tweede Kamer

Elke gift, groot of klein, draagt bij aan een sterkere campagne en meer invloed voor de SGP in Den Haag.

Samen kunnen we verschil maken. Dank voor uw steun!

Wat heeft de SGP bereikt?

Wat heeft de SGP-fractie in de Tweede Kamer tijdens de afgelopen kabinetsperiode zoal bereikt? In de tijdlijn op onze website nemen we u mee naar een aantal bijzondere momenten.

Bekijk resultaten

Van harte welkom op het SGP verkiezingsconcert op donderdag 23 oktober in de prachtige Bovenkerk in Kampen!

Een avond vol muziek, met medewerking van o.a. het Christelijk Genemuider mannenkoor Stereo, Christelijk mannenkoor Soli Deo Gloria uit Urk, strijkersensemble Jochanan én diverse solisten op orgel, piano, trompet, panfluit, dwarsfluit en pauken.

Aanvang is om 20.00 uur, de deuren gaan open om 19.30 uur. 

Aanmelden is niet verplicht, maar wel handig! Reserveer snel, dan ben je zeker van een plek! (Gratis toegang)

Guidolezing

De ongelijkheid in de wereld is groot. Nederland behoort tot de meest welvarende landen ter wereld. Is daaruit een morele plicht af te leiden om armere landen te helpen? Zo ja, hoe geven we dan op een goede manier vorm aan ontwikkelingssamenwerking. Waarmee kunnen Nederlanders anderen vooral van dienst zijn? En met welke vormen van (neokoloniale) hulp moeten wij stoppen? Welke aanbevelingen zou de SGP moeten meegeven aan de nieuwe regeringscoalitie die na de verkiezingen van 29 oktober gevormd gaat worden?

Deo volente op maandagavond 3 november hoopt ir. Jan Lock de Guidolezing IX uit te spreken. Hij gaat dan in op bovenstaande vragen, maar hij zal ook uitgebreid vertellen over zijn persoonlijke ervaringen als ontwikkelingswerker. Praktijk en principe komen allebei ruim aan bod.

Tijd: 19.45 uur - 21.45 uur (inloop vanaf 19.15 uur; borrel na afloop)

Lokatie: Kasteel Woerden, 3441 BZ Woerden

Deze e-mail is persoonlijk aan u gericht. Wij vragen deze e-mail niet door te sturen ter voorkoming dat anderen uw nieuwsbriefvoorkeuren aanpassen.
https://mijn.sgp.nl/l/mailing2/link/222746aa-a849-479d-971a-677580aa9f9e/not-found