Test your math skills!
 â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â
[link removed]
[link removed]
[link removed]
[link removed]
Are You Ready To Solve Problems...
**Can you answer the following
**Math Problem**correctly?**
**If a six pack of soda costs $3.30, what is the cost per can?**
â
**$0.55**
**$0.65**
**$0.60**
**$0.45**
[link removed]
[link removed]
[link removed]
Â
© Play MathMania 2022 All Rights Reserved
bot-trap
_________________
Sent to
[email protected]
Unsubscribe:
[link removed]
Inbox Entertainment, 380 New York Ave, Huntington, NY 11743, United States